Kontakt  +421-903-161-365

Alarm JABLOTRON 100

Stručná charakteristika systému.

Úplne nový alarm JABLOTRON 100 s prevratným systémom ovládania je komplexné riešenie určené nielen na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ale integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu. Alarm umožňuje variabilne využiť zbernicové a bezdrôtové systémové prvky. Pružne sa prispôsobí nárokom na zabezpečenie rozsiahlej firmy, ale aj potrebám domácností a zároveň zostáva veľmi jednoducho a zrozumiteľne ovládateľný.

Alarm s revolučným ovládaním JABLOTRON 100 získal hlavnú cenu ZLATÚ PLAKETU veľtrhu CONECO 2012 v Bratislave a ocenenie odbornej komisie na výstave AMPER 2012 v Brne.

Ďalšie informácie

Zdroj použitých informácií o produkte JABLOTRON 100: www.jablotron.sk.

Pre akékoľvek ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať, prípadne navštívte stránky výrobcu www.jablotron.sk

 

Katalóg výrobkov.pdf

Vzorové inštalácie.pdf

Bezpečnostná SIM.pdf

Vlastnosti systému

Systém môže ovládať až 300 užívateľov. Na ovládanie sú k dispozícií zbernicové aj plne bezdrôtové verzie prístupových modulov. Všetky sú vybavené RFID čítačkou a podľa modelu tiež klávesnicou alebo aj displejom. K modulom sa pripájajú ovládacie segmenty, ktoré jednoduchou logikou semaforu umožňujú ľahké ovládanie ochrany v sekciách, ovládanie programovateľných výstupov a aktiváciu tiesňových volaní. Vďaka tomu, že segmenty zároveň zelenou a červenou signálkou zobrazujú stav jednotlivých sekcií a výstupov, je JABLOTRON 100 unikátne prehľadný pre každého užívateľa. Systém sa ovláda stlačením príslušného tlačidla na segmente a overením zadaného kódu alebo priloženej RFID karty alebo čipu. Alternatívou je ovládanie diaľkovými ovládačmi s identickou funkcionalitou, ako majú segmenty.

Ochrana sa zapína pomocou:

Mobilného telefónu na diaľku (ak zabudnete zapnúť ochranu, alebo sa len chcete presvedčiť, že je ochrana naozaj zapnutá), z internetu pomocou Webovej samoobsluhy JABLOTRON (šifrovaný prístup s najvyššou bezpečnosťou), alebo revolučného riešenia ovládacieho modulu - jednoduchý výber príslušnej voľby a priložením ovládacieho RFID čipu

Pri poplachu alarm:

Zavolá na Váš mobilný telefón a pošle Vám informačnú SMS, prípadne môže privolať zásahovú jednotku Pultu Centrálnej Ochrany (viac na www.jablotron.sk). Omylom vyvolaný poplach je možné zrušiť zadaním platného kódu.

Prípadne len odošle foto, v závislosti od nastavenia.

Okrem signalizácie systém taktiež umožňuje

Na diaľku sledovať, kto a kedy zapol ochranu (aj zasielaním SMS), alebo napríklad aj reportovať výpadok elektrickej siete dlhší ako pol hodiny (pokiaľ chcete predísť nebezpečiu rozmrazenia mrazničky a pod.), indikovať všetky dôležité stavy systému (ochrana jednotlivých sekcií, otvorené garážové dvere, aktívny PG výstup a pod.)